Alma en Pena Poltopánky U213
| Parametre | |
| Farba | zelená |
| Veľkosť | 39 |
| Výška podpätku | 9 cm |
| Zvršok | prírodná koža - zamš |
| Vnútro | koža |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 2,5 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 17,5 cm |
| Ozdobné kamienky | áno |
| Druh | lodičky, poltopánky |
| Farba kovových doplnkov | zelená |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: U213
U213
https://www.furmenta.sk/produkt/alma-en-pena-poltopanky-u213