C&R Členkové čižmy S042
| Parametre | |
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 36, 40 |
| Výška podpätku | 5 cm |
| Zvršok | kožušina, prírodná koža - lícova |
| Vnútro | koža, textil |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 3 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 25 cm |
| Druh | čižmy |
Popis
Kovové doplnky sú v striebornej farbe.
Vysokokvalitná čižma s aplikáciou Swarovski krištáľov.
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: S042
S042
https://www.furmenta.sk/produkt/c-r-clenkove-cizmy-s042