C&R Mokasíny V098
| Parametre | |
| Farba | modrá, ružová |
| Výška podpätku | 4,5 cm |
| Zvršok | prírodná koža - lakovaná, prírodná koža - lícova |
| Vnútro | koža |
| Vložka | materiál |
| Hrúbka podrážky | 3 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 10,5 cm |
| Ozdobné kamienky | áno |
| Druh | mokasíny, poltopánky, tenisky |
| Farba kovových doplnkov | zlatá |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Mohlo by sa Vám tiež páčiť
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: V098
V098
https://www.furmenta.sk/produkt/c-r-mokasiny-v098