Guess Členkové čižmy S063
| Parametre | |
| Farba | čierna |
| Výška podpätku | 5 cm |
| Zvršok | ekologická koža |
| Vnútro | ekologická koža, textil |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 2,5 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 23,5 cm |
| Druh | čižmy |
Popis
Kovové doplnky sú v zlatej a čiernej farbe.
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: S063
S063
https://www.furmenta.sk/produkt/guess-clenkove-cizmy-s063