Guess lodičky A011
| Parametre | |
| Farba | krémová |
| Veľkosť | 35, 36, 40 |
| Výška podpätku | 8,5 cm |
| Zvršok | materiál |
| Vnútro | materiál |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 1 cm |
| Podrážka | syntetika |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 10 cm |
| Sezóna | celoročná |
| Druh | lodičky |
| Farba kovových doplnkov | žltá |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: A011
A011
https://www.furmenta.sk/produkt/guess-lodicky-a011