Guess Opasok 13158
| Parametre | |
| Farba | čierna |
| Materiál | koženka |
| Určenie | dámske |
| Celková dĺžka opasku | S 100 cm, L 110 cm |
| Dĺžka do prvej dierky | S 79 cm, L 89 cm |
| Dĺžka do poslednej dierky | S 89 cm, L 99 cm |
| Počet dierok | 5 |
| Šírka opaska | 3,5 cm |
| Spôsob zapínania | Klasická spona |
Popis
Kovové doplnky sú v zlatej farbe.
Opasok je obojstranný.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: 13158
13158
https://www.furmenta.sk/produkt/guess-opasok-13158