Hispanitas šľapky B036
| Parametre | |
| Farba | krémová |
| Veľkosť | 38, 39, 40 |
| Výška podpätku | 7 cm |
| Zvršok | koža, materiál |
| Vnútro | koža |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 0,5 cm |
| Podrážka | syntetika |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 7,5 cm |
| Sezóna | leto |
| Druh | šľapky |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: B036
B036
https://www.furmenta.sk/produkt/hispanitas-slapky-b036