Högl Tenisky X028
| Parametre | |
| Farba | béžová |
| Veľkosť | 38 |
| Výška podpätku | 3,5 cm |
| Zvršok | prírodná koža - lícova |
| Vnútro | koža |
| Vložka | materiál |
| Hrúbka podrážky | 3,5 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 12 cm |
| Druh | poltopánky, tenisky |
| Farba kovových doplnkov | béžová |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: X028
X028
https://www.furmenta.sk/produkt/hogl-tenisky-x028