Karl Lagerfeld Čižmy U230
| Parametre | |
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 36 |
| Výška podpätku | 5 cm |
| Zvršok | prírodná koža - lícova |
| Vnútro | textil |
| Vložka | textil |
| Hrúbka podrážky | 3,5 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 22 cm |
| Sezóna | jeseň, zima |
| Druh | čižmy |
| Farba kovových doplnkov | čierna |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: U230
U230
https://www.furmenta.sk/produkt/karl-lagerfeld-cizmy-u230