LiuJo čižmy A126
| Parametre | |
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 38, 39 |
| Výška podpätku | 5 cm |
| Zvršok | koža, textil |
| Vnútro | syntetika, textil |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 3 cm |
| Podrážka | syntetika |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 39 cm |
| Sezóna | jeseň, zima |
| Druh | čižmy |
| Farba kovových doplnkov | zlatá |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: A126
A126
https://www.furmenta.sk/produkt/liujo-cizmy-a126