Lodi Poltopánky Y129
| Parametre | |
| Farba | krémová |
| Veľkosť | 36, 40 |
| Výška podpätku | 9 cm |
| Zvršok | koža |
| Vnútro | koža |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 0,5 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 14 cm |
| Doplnková farba | béžová, modrá |
| Sezóna | leto |
| Ozdoba je odnímateľná | nie |
| Druh | poltopánky, sandále |
| Farba kovových doplnkov | strieborná |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: Y129
Y129
https://www.furmenta.sk/produkt/lodi-poltopanky-y129