Menbur Sandále V232
| Parametre | |
| Farba | strieborná |
| Veľkosť | 37, 41 |
| Výška podpätku | 7,5 cm |
| Zvršok | materiál |
| Vnútro | syntetika |
| Vložka | syntetika |
| Hrúbka podrážky | 0,5 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 12,5 cm |
| Ozdobné kamienky | áno |
| Druh | sandále |
| Farba kovových doplnkov | strieborná |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Mohlo by sa Vám tiež páčiť
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: V232
V232
https://www.furmenta.sk/produkt/menbur-sandale-v232