Nila&Nila Poltopánky V172
| Parametre | |
| Farba | béžová |
| Veľkosť | 37 |
| Výška podpätku | 1,5 cm |
| Zvršok | prírodná koža - lícova |
| Vnútro | koža |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 0,5 cm |
| Podrážka | koža |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 7 cm |
| Sezóna | jar, leto |
| Ozdoba je odnímateľná | nie |
| Druh | mokasíny |
| Farba kovových doplnkov | zlatá |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: V172
V172
https://www.furmenta.sk/produkt/nila-nila-poltopanky-v172