Regarde le Ciel sandále B263
| Parametre | |
| Farba | zlatá |
| Veľkosť | 36, 39, 40, 41 |
| Výška podpätku | 7 cm |
| Zvršok | koža |
| Vnútro | koža, syntetika |
| Vložka | koža |
| Hrúbka podrážky | 1 cm |
| Podrážka | syntetika |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 8 cm |
| Sezóna | leto |
| Druh | sandále |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Mohlo by sa Vám tiež páčiť
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: B263
B263
https://www.furmenta.sk/produkt/regarde-le-ciel-sandale-b263