Tamaris čižmy A205
| Parametre | |
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 35, 37, 40 |
| Výška podpätku | 7,5 cm |
| Zvršok | koža |
| Vnútro | syntetika, textil |
| Vložka | textil |
| Hrúbka podrážky | 0,5 cm |
| Podrážka | syntetika |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 34 cm |
| Sezóna | jeseň, zima |
| Druh | čižmy |
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: A205
A205
https://www.furmenta.sk/produkt/tamaris-cizmy-a205