Wonders sandále Y098
| Parametre | |
| Farba | lososová |
| Veľkosť | 37, 40 |
| Výška podpätku | 7 cm |
| Zvršok | koža |
| Vnútro | koža, textil |
| Vložka | koža, textil |
| Hrúbka podrážky | 2,5 cm |
| Podrážka | vysokokvalitný materiál |
| Určenie | dámske |
| Celková výška topánky | 14 cm |
| Sezóna | leto |
| Ozdoba je odnímateľná | nie |
| Druh | sandále |
| Farba kovových doplnkov | strieborná |
Najlepšiu orientáciu získate podľa dĺžky stielky Vašej topánky. Niektorí naši výrobcovia majú veľkostné odchýlky, ktoré sa snažíme korigovať. V prípade, ak si objednáte obuv z tejto kategórie, budeme Vás kontaktovať, aby sme zabezpečili pre Vás vhodnú veľkosť.
Čo robiť, ak ste medzi dvoma veľkosťami? V takom prípade, si radšej vyberte väčšiu, ako menšiu veľkosť.
Máte otázku ohľadne produktov?
Spojte sa s nami cez: telefonicky / správu / email
Product #: Y098
Y098
https://www.furmenta.sk/produkt/wonders-sandale-y098